sobota, 15 marca 2014

Ach to Ty i 11/52

Po całym tygodniu pięknej, wiosennej pogody jest deszcz i wiatr co głowę urwać chce.
Chyba się odzwyczaiłam. Kiedyś tylko czekałam na taką pogodę, mogłam się owinąć ciasno kołdrą i siedzieć pół dnia przed komputerem.
Teraz? teraz tylko czekam na słońce, ja, która zimę wielbi(ła) i lata nie cierpi(ła). Uwielbiam codzienne spacery w słońcu, w lekkich kurtkach, bez szalików i czapek na głowach. Zatrzymywanie się przy każdym ptaszku, bo Olek je tak lubi. Zbieranie liści i patyków. Szukanie rudej wiewióry w parku. Wypad na plac zabaw w samo południe.

W końcu wyjście z domu nie jest poprzedzone półgodzinnym ubieraniem protestującego dziecka w kombinezon (no dobra, dla niektórych nadal jest + koniecznie wełniany śpiwór w wózku).
Narzucamy kurtki, zabieramy wodę, przekąskę, uśmiechy na buzi i staczamy się z 4 piętra. I tylko głowa Olkowi podskakuje, ale chyba to lubi, bo ma zaciesz :P
A, ostatnio wszyscy sąsiedzi muszą słyszeć, że Szanowny Pan Aleksander wychodzi właśnie na spacer, babababa dadadada gagagaga, mój słodki gaduła.

Mamy więc weekend lenia, kawy i pizzy.
Ale wiosna ma wrócić już we wtorek i tego się trzymamy :))

Zostawiamy Was z kolejnym (11 już!) zdjęciem projektu 52.


6 komentarzy:

 1. achh no tak, spitoliła się pogoda totalnie i też nad tym faktem ubolewam bo miałam szczerą nadzieję, że wiosna już u nas zostanie a tu taaaakie wietrzysko , że o mało głowy nie urwie.. cóż.. trzeba przeżyć;) i wypatrywać dalej oznak wiosny - TEJ PRAWDZIWEJ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas tez dis brzyyydko.... wiosno wracaj!

  OdpowiedzUsuń
 3. u nas też wieje i deszcz.. Ale Pani wiosna ma powrócić !!!!!
  My mieszkamy na 2 piętrze i sąsiedzi też się nasłuchają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aj u nas piękne dni były przesiedzane w domu z powodu choroby, tym bardziej niecierpliwie czekamy na ładne dni, żeby po skończeniu antybiotyku spacerować i cieszyć się słońcem. Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bede zagladac :)

  Zapraszam do siebie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń